O mnie

Cześć,

Jestem Ania i tak jakoś mam, że lubię ludzi. Lubię poznawać nowych ludzi, lubię z ludźmi rozmawiać, lubię z ludźmi milczeć i lubię wspierać innych w rozwoju.
Więcej o mnie? Od 2012 roku zajmuję się coachingiem, szkoleniami i mentoringiem. Jestem akredytowanym coachem ICF, certyfikowanym facylitatorem i trenerem. Jakiś czas temu stworzyłam Fitowo – projekt, w którym uczę kobiety zmiany nawyków na zdrowe. A wszystko to podczas tygodniowych campów, na moich ukochanych Mazurach.

Mam też tak, że lubię wymyślać. A jeszcze bardziej chyba lubię realizować nowe pomysły. Dlatego, jak uczestnicy moich warsztatów zaczęli mówić mi, że mam uspokajający głos i powinnam odstresowywać ludzi, najpierw poczułam, że to nie o mnie. Że to niemożliwe, że ktoś może mnie tak odbierać (nie postrzegałam siebie nigdy dotąd jako spokojną osobę). Ale jak okazało się, że takich obserwacji jest więcej, doszłam do wniosku, że skoro sobie potrafiłam pomóc i teraz żyję ze swoim stresem w przyjaźni (a uwierz mi, nie było tak baardzo długo), to chyba najwyższy czas pomóc też innym.

I tak powstał ten blog, który jest miejscem przede wszystkim dla Ciebie. Abyś mógł/a odnaleźć swój sposób na poradzenie sobie ze stresem, niepokojem, lękami, smutkiem, agresją. Czy jakimikolwiek innymi emocjami, z którymi chcesz sobie poradzić. To miejsce dla Ciebie na odnalezienie siebie i pobycie ze sobą, wsłuchanie się w siebie, poobserwowanie. To miejsce na odnalezienie wewnętrznego spokoju, wyciszenie pędzących myśli i dotarcie do tego, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Zapraszam Cię w podróż po spokój i szczęście.
Zapraszam Cię do uważnego życia.