Spis treści

Na tej stronie znajdziesz wszystkie wpisy posegregowane na kategorie.
Spis treści to łatwy sposób na znalezienie tego, co Cię interesuje. To od czego dziś zaczniesz? 😉

Początki podróży…

Tę serię wpisów przygotowałam z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Mindfulness, czy z medytacją. Jeśli do nich należysz, polecam Ci przeczytanie tych wpisów w podanej niżej kolejności. W każdym z nich znajdziesz nagranie, które krok po kroku wprowadzi Cię w świat uważności.
Możesz też do nich wrócić jak chcesz sobie odświeżyć informacje. Ale nawet jak już medytujesz, masz swoje doświadczenia, zapraszam Cię do komentowania moich przemyśleń i dzielenia się swoimi. Znajdziesz tu takie tematy:

Uważność i nie tylko

W tej kategorii piszę też o uważności, ale temat wiodący jest inny. Zwykle poruszając dany temat będę pisać jak on się ma do uważności i dlaczego poruszam go właśnie na tym blogu.

Mindfulness Based Living Course

Tutaj znajdziesz moje przemyślenia po każdej sesji MBLC – kursie, w którym aktualnie biorę udział. Jest to kurs, który uczy uważnego życia. Ja odświeżam swoją wiedzę i robię uprawnienia nauczycielskie i uznałam, że biorę z niego masę inspiracji, którymi chętnie się podzielę. I zapraszam do dzielenia się Twoimi przemyśleniami i doświadczeniem.

Moja historia

I wreszcie miejsce, w którym od czasu do czasu podzielę się jak to było lub jest u mnie. Dlaczego zajęłam się tym tematem i w jaki sposób Mindfulness pomógł / pomaga mi w życiu. Znajdziesz tu też różne moje przemyślenia – to także miejsce dla mnie, żeby “wylać na papier” to, co leży mi na sercu albo wątrobie 😉
I jak zwykle zachęcam do dzielenia się Twoją historią w komentarzach 🙂

Pozostaje mi tylko zaprosić Cię do czytania i wspólnej uważnej podróży 🙂
W górnym menu znajdziesz też zakładkę “o mnie”, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kim jestem i skąd taki blog. No i oczywiście zapraszam Cię też do słuchania mojego podcastu, w którym udostępniam krótkie medytacje prowadzone.

Odwiedź mnie też na:

Namaste 🧘‍♀ Spis treści