Seria wprowadzająca

Podróż z Medystacją – co znajdziesz na blogu?

Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Postaram się ze wszystkich sił sprawić, abyś znalazł/a tutaj to, czego potrzebujesz, żeby zacząć żyć spokojniej, radośniej, pełniej.

Jeśli chcesz mnie trochę poznać i dowiedzieć się skąd pomysł na takiego bloga, zajrzyj >>TUTAJ

Hasłem przewodnim mojego bloga jest Mindfulness. Będę sporo o tym pisać, wyjaśnię czym jest i jak może Ci pomóc w codziennym życiu. Będę pisać o uważności, świadomości, obecności, byciu…

Znajdziesz tu też sporo informacji o stresie i emocjach. Ale oprócz informacji, przede wszystkim podzielę się z Tobą technikami, metodami na radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Medystacja to miejsce dla każdego, kto chce poznać proste sposoby na zredukowanie stresu i nauczenie się z nim żyć w przyjaźni. Chcę pomóc Ci w uwolnieniu się od negatywnych skutków stresu i w rozpoczęciu nowego, spokojniejszego, a w efekcie radośniejszego życia. Wewnętrzna radość to taki całkiem fajny i bardzo przyjemy efekt uboczny praktyki uważności 😉 Mam nadzieję, że i Ty się o tym przekonasz.

Jeśli stosunkowo często odczuwasz stres, niepokój, lęki i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić; jeśli chcesz w końcu żyć w pełni, reagować spokojnie w trudnych dla Ciebie sytuacjach, potrafić cieszyć się każdą wartą tego chwilą, umieć patrzeć pozytywnie na te mniej fajne momenty, wiedzieć jak szybko uspokoić ciało i umysł i funkcjonować tak jak tego chcesz, to to miejsce prawdopodobnie jest dla Ciebie.

Rozgość się z swoim przedziale i dołącz do mnie w podróży z Medystacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *