Podróż z Medystacją, czyli co znajdziesz na moim blogu.

Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Postaram się ze wszystkich sił sprawić, abyś znalazł/a tutaj to, czego potrzebujesz, żeby zacząć żyć spokojniej, radośniej, pełniej. Medystacja – ruszamy!

Jeśli chcesz mnie trochę poznać i dowiedzieć się skąd pomysł na takiego bloga, zajrzyj >>TUTAJ

Hasłem przewodnim mojego bloga jest Mindfulness, czyli uważność. Będę sporo o tym pisać, wyjaśnię czym jest, czym nie jest sam koncept i jak może Ci pomóc w codziennym życiu. Patrząc z innej perspektywy – podpowiem Ci też, jak żyć bardziej uważnie. Będę pisać o uważności, świadomości, obecności, oddechu, ciele, obserwacji, byciu tu i teraz…

Znajdziesz tu też sporo informacji o stresie i emocjach. Ale oprócz informacji, przede wszystkim podzielę się z Tobą technikami, narzędziami, metodami na radzenie sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Medystacja to miejsce dla każdego, kto chce poznać proste sposoby na zredukowanie stresu i nauczyć się z nim żyć w przyjaźni. Chcę pomóc Ci w uwolnieniu się od negatywnych skutków stresu i w rozpoczęciu nowego, spokojniejszego, a w efekcie radośniejszego życia. Wewnętrzna radość i spokój to taki całkiem fajny i bardzo przyjemny efekt uboczny praktyki uważności 😉 Mam nadzieję, że i Ty się o tym przekonasz.

Jeśli stosunkowo często odczuwasz stres, niepokój, lęki i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić, jeśli chcesz w końcu żyć w pełni, reagować spokojnie w trudnych dla Ciebie sytuacjach, potrafić cieszyć się każdą wartą tego chwilą, umieć patrzeć pozytywnie na te mniej fajne momenty, wiedzieć jak szybko uspokoić ciało i umysł i funkcjonować tak jak tego chcesz, to to miejsce prawdopodobnie jest dla Ciebie.

Medystacja to też nagrania, medytacje prowadzone. Zapraszam Cię na mój kanał na yt, gdzie udostępniam krótkie, kilkuminutowe medytacje prowadzone, które mam nadzieję, będą Cię wspierać w Twojej uważnej podróży.

Rozgość się z swoim wagonie i dołącz do mnie w podróży z Medystacją.

podpis
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *